• Зв'яжіться з нами:
  • +38 067 5555 103
RU
  • пр. Соборный 86, Запорожье
  • Прийом проводиться у медичному центрі "Інмедіко". Попередній запис +38 067 5555 103

    З 08:00 до 20:00. Сб, Нд з 09:00 до 17:00

    , https://www.instagram.com/inmediko_
ЛОР-клініка на вул. Запорізька 9
Дитячий та дорослий лор лікар

 

ЛОР у Запоріжжі. Консультація, діагностика, лікування дітям та дорослим.

 

Екологічна ситуація в нашому регіоні залишає бажати кращого, за даними медичної статистики, за останні роки кількість захворювань пов'язаних з ЛОР органами зросла вдвічі. Слух, мова і дихання - це функції, які багато хто з нас вважає зрозумілими. Але коли вони порушуються, якість життя може бути значно знижена. Якщо у вас почали з'являтися такі симптоми:
- Утруднене дихання
- біль в горлі
- виділення з вух чи носа,
- зниження нюху, слуху,
- кровотеча з носу,
То необхідно звернутися до ЛОР Запоріжжя, оскільки своєчасне лікування допоможе швидко відновити здоров'я, і ??не дасть хвороби розвинутися та перейти у хронічну форму.

 Федоров Олександр Сергійович - це фахівець – лікар першої категорії, який надає всебічну допомогу пацієнтам різного віку із захворюваннями лор органів, є головним лікарем мед. Центру "Інмедіко". Спеціалізується за такими напрямами:
- Отоларингологія (загальні ЛОР-послуги),
- Дитячий ЛОР Запоріжжя, включаючи вушні інфекції, проблеми з диханням, проблеми з мигдаликами та аденоїдами, уроджені поразки,
- Ринологія (розлади носа та синуса, включаючи алергію),
- Отологія (порушення слуху),
- Втрата слуху,
- Проблеми з балансом та запамороченням,
- Голос та проблеми з ковтанням (розлади гортані, також звані голосовою скринькою),
- реконструктивна хірургія,
- Порушення дихання сну.

  Прийом проводиться на базі ЛОР клініки, яка знаходиться за адресою:

- вул. Запорізька, 9.

Вартість первинного огляду ЛОР лікаря – 250,00 грн

Застосовуємо сучасні методики лікування ЛОР – захворювань

У самому центрі міста надають екстрену, невідкладну та планову ЛОР – допомогу професіонали своєї справи колективу клініки. У лікуванні риносинуситів та тонзилітів нам немає рівних. Для діагностики використовується як класичний огляд оториноларинголога, так і «золотий стандарт» – гнучка ендоскопія вуха, порожнини носа та горла, які є безболісними для пацієнта.

Лікування даних станів проводиться як медикаментозне, так і хірургічне. У клініці також доступні такі маніпуляції, як промивання навколоносових пазух методом застосування лікарських засобів, вакуумне очищення лакун піднебінних мигдаликів із застосуванням ультразвукової кавітації і без на апараті «Тонзілор», ручне промивання лакун піднебінних мигдаликів, які спрямовані на механічну очистку. піднебінних мигдаликів.

 Після цього етапу лікування клініка рекомендує безконтактний безболісний спосіб зняття запалень, і як результат набряку та болю в порожнині носа, носоглотки та ротополості – ВІ 16 (ВУЗОЛ терапія).

 Завдяки дрібнодисперсному розпорошенню ліків ультразвуком, взаємодія слизової оболонки та медикаментів ефективніша. Полегшення свого стану пацієнт відчуває після першої процедури.

 На додаток рекомендуємо лазеротерапію ЛОР-органів, яка дозволяє покращити лімфовідтік у місці дії, а також мікроциркуляцію крові, що зміцнює місцевий імунітет, покращує носове дихання, прибирає дискомфорт та біль у горлі, вухах.

 Для гострих станів, таких як риносинусит та тонзиліт, гострий катаральний отит використовуємо Тубус-кварц, що перешкоджає поширенню бактеріальної та вірусної, грибкової мікст – інфекції верхніх дихальних шляхів.

Кожному пацієнтові надається комплексна допомога, яка включає діагностичне тестування з використанням найсучасніших доступних методів, персоналізоване лікування, хірургічні методи, що виконуються з використанням мінімально інвазивних підходів, коли це можливо, реконструктивну хірургію для відновлення зовнішнього вигляду та функції, а також послуги з реабілітації , такі як мовна та ковтальна терапія.

Найкраще обладнання для лікування та обстеження ЛОР - органів

Клініка має все необхідне обладнання для проведення обстежень та лікування. Ендоскопічне дослідження допомагає найбільш точно поставити діагноз і виявити захворювання або патологію, які не завжди можна визначити при звичайному огляді. Процедура практично безболісна, досвідчений лор лікар протягом кількох хвилин проводить діагностичну маніпуляцію, може проводитися, як дорослим, і дітям , що важливо, оскільки показує повну картину стану пацієнта не доводиться вдаватися до рентгену.
 

Лікування ультразвуковим апаратом «Тонзилор» застосовується для промивання мигдалин при реніті, отіті, хронічному тонзиліті. Після проходження курсу лікування знімається запалення, ефективний при лікуванні хронічних ангін (значно знижує кількість її рецидивів), покращується загальне самопочуття організму, є профілактикою для хронічного тонзиліту.

 Від звичайних ЛОР-розладів, які можна лікувати в кабінеті лікаря до складних проблем, які потребують складної хірургії, всі потреби ЛОР кожного пацієнта можуть бути задоволені. Прийом ведеться за записом, на зручний для Вас час. Кожному пацієнту приділяється максимум уваги, чи дитина чи дорослий.

 Наш пріоритет – якнайшвидше відновлення здоров'я та комфортне самопочуття пацієнтів. Тому при лікуванні використовуються сучасні ефективні схеми лікування та новітнє обладнання.

Лікарі нашої клініки постійно вдосконалюють свої знання та навички відвідуючи всі місцеві та всеукраїнські ЛОР - конференції з міжнародною участю колег та суміжних фахівців: дерматологів, ендокринологів, неврологів, стоматологів, що дозволяє ефективно застосовувати свої вміння для допомоги всім пацієнтам, що звертаються, від 0+ у ЛОР клі

Приходьте на консультацію та переконайтеся самі!

Контакти

Інформація

Графік роботи

  • Прийом проводиться у медичному центрі "Інмедіко". Попередній запис +38 067 5555 103

    З 08:00 до 20:00. Сб, Нд з 09:00 до 17:00