Прийом проводиться у медичному центрі "Інмедіко". Попередній запис +38 067 5555 103
З 08:00 до 20:00. Сб, Нд з 09:00 до 17:00
, https://www.instagram.com/inmediko_Апаратні методи лікування, інакше звані фізіотерапією – альтернативний напрямок терапії, що дозволяє не лише зменшити кількість та дози препаратів, що приймаються, але й зменшити терміни лікування. Якщо ліків при цьому знадобиться менше, значить і вартість лікування знизиться. Одним із напрямків, який не обходиться без фізіотерапії, є отоларингологія. Лікування захворювань ЛОР-органів потребує комплексного підходу.
Хронічний тонзиліт – не виняток. Так як мікроби, що викликають і підтримують це захворювання (гемолітичні стрептококи та золотистий стафілокок) нерідко виробляють стійкість до антибіотиків, а часта зміна антибактеріальних препаратів може призводити до алергії, важливо мати під рукою такий спосіб лікування, який би скорочував лікарські впливи, але при цьому вирішував б проблему запалення.
Провідні позиції в цьому напрямку ультразвукового апарату “Тонзиллор”, виведеного на сцену фізіотерапевтичного лікування сибірськими вченими. З його допомогою можна проводити вакуумне промивання мигдаликів.
Які принципи роботи апарату Тонзиллор?
Ультразвук – коливання з меншою довжиною хвилі та нижчою частотою, ніж ті, які людина чує. Ці хвилі мають здатність пригнічувати запалення, стимулювати розсмоктування, знеболювати тканини, знімати спазм судин та полегшувати проникнення в тканини рідин та розчинів. Промивання мигдаликів на апараті "Тонзилор" виконується при частоті 26, 5 кГц.
Крім ультразвуку, в апараті використовується вакуум (сильно розряджений простір з негативним тиском). За градієнтом тиску патологічний вміст мигдаликів як би відсмоктується. При цьому найбільш повно евакуюються гнійні нальоти (білковий детрит разом із гнійними бактеріями).